Restoran

Hotel Kaleli Restoranları; açık büfe servisi ile misafirlerine sunduğu zengin kahvaltının yanı sıra Türk geleneksel mutfağına modern dokunuşlarıyla harmanlandığı lezzetleri ustalıkla hazırlamakta, güler yüzlü ve özenli personeliyle servis etmektedir. Menüsünün zenginliği, tadı damaklarda bırakan Gaziantep tatlıları ve eşsiz sunumu ile dostların buluşma noktası haline gelen Hotel Kaleli Restoranları, misafirlerine her zevke uygun lezzetlerini sıcacık bir atmosferde sunuyor.

Kahvaltı Salonu

Gaziantep’in geleneksel mutfağını içeren zengin menüsüyle açık büfe kahvaltı keyfini Hotel Kaleli‘de yaşayın. Geniş ve ferah bir ortamda güne iyi başlamanız için her şey düşünülmüştür. Hotelimizde yöresel ve Türk mutfağına ait yaygın ve çeşitli kahvaltı lezzetleri; siz değerli misafirlerimiz için damak tadınıza layık olarak hazırlanmıştır.

A La Carte Restaurant

A La Carte olarak misafirlerimize hizmet sunan Hotel Kaleli restoranlarında Gaziantep ve Geleneksel Türk mutfaklardan farklı lezzetler bulacaksınız.

Antep Mutfağı Yemek Salonu

Şehir merkezinde, şehir manzarasında muhteşem bir yemek keyfi için en doğru adres Hotel Kaleli, geniş ortamı ve modern dizaynıyla eşsiz bir deneyim sizi bekliyor. Gastronomi şehri Gaziantep’in muhteşem lezzetlerini, tecrübeli şeflerden oluşan mutfak ekibimizin spesiyalleri ile beğeninize sunuyor ve yoğun iş temponuzun getirdiği stres ortamını kaldırarak tatilinize keyif katıyoruz. Taze ve kaliteli malzemeler kullanılarak oluşturulan menüler, benzersiz lezzet, kalite ve servis anlayışını bir arada sunarak yemek konusunda aklınızda yer alan tüm şüpheleri silecek.

The Roof Kaleli Restoran

Otelimizin altıncı katında yer alan restoranı The Roof Kaleli Restoran; benzersiz şehir manzarası eşliğinde yerel ve ulusal tatlarıyla adından sıkça söz ettirecek iddialı bir lezzet noktası. Menüsünde zengin ve lezzetli yemek seçenekleri bulunduran The Roof Kaleli Restoran, samimi ortamıyla siz değerli misafirlerine kendini özel hissettiriyor.