Hakkımızda

Gaziantep’in ilk turistik oteli olarak 1969 yılında açılışını gerçekleştiren Hotel Kaleli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile 50 yılı aşkın süredir kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Hotel Kaleli zevkle döşenmiş otel odaları ve özenli hizmet anlayışı ile Gaziantep Otelleri içerisinde en özel otellerden biri olma özelliğine sahiptir. Şehir merkezinde bulunan otelimiz, tarihi ve kültürel lokasyonlara hem de iş dünyasının önde gelen kurumlarına bir kaç adım mesafede yer almaktadır. Toplam 70 Oda ve 145 Yatak kapasitesine sahip Hotel Kaleli, bünyesinde Standart Single Ve Double Odalar, Aile Odaları, Süit Deluxe Odalar ve 1 Adet Engelli Odası bulundurmaktadır. Daima modern ve yenilikçi bir düşünce yapısıyla kaliteli hizmet verebilmek adına 2019 yılında başlatılan restorasyon çalışmaları tamamlanmış olup, mevcut yapısı oluşturulmuştur. Muhteşem damak tatları sunan restoranları, alternatif kapasiteye sahip toplantı salonları, farklı organizasyonlarınıza ev sahipliği yapacak etkinlik salonları ve günün stresini üzerinizden atabileceğiniz okuma salonuyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Kahvaltı Salonu
Antep Mutfağı Yemek Salonu
The Roof Kaleli Restoran
Poseidon Toplantı Salonu

Yöresel ve Türk Mutfağı

Şehrin Merkezi

Engelli Dostu

Vizyonumuz

Hotel Kaleli Vizyonunu oluşturan en önemli yapıtaşı, turizm ve hizmet sektöründe, yüksek, kaliteli, sürekli ve mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz

Bu temel etrafında Misyonumuz, günümüzün getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, Gaziantep’in ilk turistik oteli olarak sektör lideri olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.